Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı (CSU0922)

Türk Kızılay / Anadolu / İstanbul
Yayın Tarihi: 5.9.2022

Kızılay Sağlık A.Ş. Türkiye genelinde bünyesinde bulunan 4 tam donanımlı hastane ve 2 tıp merkezi ile toplumumuza erişilebilir, kaliteli, güvenilir ve modern sağlık hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

Hastane ve Tıp Merkezlerinde toplam 1500’ e yakın çalışanıyla hizmet sunan Kızılay Sağlık, vizyonu ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir.

Kızılay Sağlık A.Ş. bünyesinde İstanbul Kızılay Kartal Hastanesi’nde görev almak üzere “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” aranmaktadır.


"Ayrıntılı bilgi almak için saglik.tibbidirektorluk@kizilay.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz."

Genel Nitelikler

  • İlgili branşta uzmanlığını tamamlamış,

  • Gece polikliniği yapabilecek,

  • Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi, deneyim sahibi ve bilimsel gelişmeleri takip eden,

  • Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,

  • İletişim yönü güçlü.


Kurumsal Politikalar

Türkiye Kızılay Derneği, birlikte çalıştığı, hizmet verdiği bireylerin refahını korumaya, geliştirmeye ve onlar için güvenli alanlar oluşturmaya kararlıdır; bu taahhütleri gerçekleştirirken, tüm çalışanlarının da destek sağlamasını bekler. Türkiye Kızılay Derneği cinsel sömürü ve istismar, cinsel taciz, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık başta olmak üzere kurumun politikaları, amaç ve ilkeleriyle bağdaşmayan davranışlar konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir.

Derneğimiz, cinsel sömürü, istismarın önlenmesi, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık ilkelerine uygun hareket etmeyi kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında ve çalışanlarında yaygınlaştırır.

Seçilen tüm adayların bu standartlara ve ilkelere uymaları beklenir; bu nedenle adaylar bu kapsamdaki değerlendirme aşamalarından geçeceklerdir.


Paylaş
Son başvuru tarihi: 5.10.2022 00:00
HRPeak