Uluslararası Pazarlama Rus Bölgesi Sorumlusu (UPR0223)

Türk Kızılay / Anadolu / İstanbul
Publish Date: 2/28/2023

Kızılay Sağlık Grubu olarak Türkiye genelinde bünyesinde bulunan 4 tam donanımlı hastane ve 2 tıp merkezi ile toplumumuza erişilebilir, kaliteli, güvenilir ve modern sağlık hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

Hastane ve Tıp Merkezlerinde toplam 1500’ e yakın çalışanıyla hizmet sunan Kızılay Sağlık, vizyonu ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir.

" Ayrıntılı bilgi almak için saglik.ik@kizilay.com.tradresine e-posta gönderebilirsiniz. "

Genel Nitelikler ve İşin Tanımı

•     Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun

•     Sağlık sektöründe 2  yıl deneyime sahip

•     Rusça-Kazakça-İngilizce dillerine hakim,

•     Tercihen YDS dil sonucuna sahip

•     Zaman yönetimi ve sorun çözme yeteneği yüksek, düzenli çalışan, insan ilişkileri kuvvetli

•     Analitik ve sistematik düşünme yapısına sahip, gelişim ve öğrenmeye açık

•     MS Office programlarına hakim

Kurumsal Politikalar

Türkiye Kızılay Derneği, birlikte çalıştığı, hizmet verdiği bireylerin refahını korumaya, geliştirmeye ve onlar için güvenli alanlar oluşturmaya kararlıdır; tüm çalışanlarının da bu taahhüdü gerçekleştirmelerini ve desteklemelerini bekler. Türkiye Kızılay Derneği cinsel sömürü ve istismar, cinsel taciz, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık başta olmak üzere kurumun politikaları, amaç ve ilkeleriyle bağdaşmayan davranışlar konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir.

Derneğimiz, cinsel sömürü, istismarın önlenmesi, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık ilkelerine uyumu kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında ve çalışanlarında yaygınlaştırır.

Seçilen tüm adayların bu standartlara ve ilkelere uymaları beklenir; bu nedenle adaylar bu kapsamdaki değerlendirme aşamalarından geçeceklerdir.


Share
Application deadline: 4/28/2023 00:00
HRPeak