Çamaşırhane Görevlisi (Kızılay Bakım A.Ş.) (CG112021)

Türk Kızılay / Bakırköy / İstanbul
Yayın Tarihi: 24.11.2021

Türk Kızılay Bakım A.Ş., yaşlı bireylerin sosyo-kültürel bağlarının devamını sağlamak bu bağı tüm paydaşlarıyla daha güçlü bir yapıya dönüştürmek ve devam eden hayatlarında daha fazla katma değer üretmelerini temin etmek amacıyla 2019 yılında kurulmuştur.

Kızılay Bakım A.Ş., “Sosyal Duyarlılık” ve “Sosyal Hizmet” hassasiyeti doğrultusunda “yaşlı” bireylerin barınma, sağlık ve psiko-sosyal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Türkiye’nin en prestijli Sosyal Hizmet kuruluşu olmayı hedef edinmektedir.

Yenilikçi, dinamik ve gelişim odaklı yapısıyla, yaşlanan Türkiye nüfusunun oluşabilecek ihtiyaçları kapsamında öngörüleri ve profesyonel deneyimlerini de etkin kullanarak katma değer üretmeye çalışmaktadır.

İstanbul Bakırköy’de bulunan huzurevimiz bünyesinde bulunan çamaşırhanede tekstil ürünlerinin temizliği ve istifi süreçlerinde oluşabilecek ihtiyaçları karşılamak üzere, “Sosyal Hizmet” ve “Sosyal Duyarlılık” hassasiyetlerini önemseyen  “Çamaşırhane Görevlisi” ekip arkadaşı aramaktayız.


"Ayrıntılı bilgi almak için 0 212 263 18 85 / 86 numaralarına ulaşabilirsiniz."


Genel Nitelikler

 • Bu alanda sertifikalı kurs almış veya mesleki yeterliliğini belgeleyebilecek,

 • Alanında en az 3 yıl deneyime sahip,

 • Kumaş ve yıkama koşulları hakkında bilgi sahibi,

 • Biçki, dikiş ve kumaş tadilatı yapabilen,

 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

İş Tanımı

 • Huzurevinde konaklayan sakinlerin tüm çamaşırlarının belirtilen prosedür ve talimatlara uygun şekilde yıkanması,

 • Yıkanan çamaşırların kişi bazlı ayrıştırılarak ütülenmesi ve konuklara eksiksiz olarak teslim edilmesi,

 • Konuklardan gelen kıyafetlerin tadilat işlemlerinin yapılması,

 • Huzurevinde bulunan tüm tekstil ürünlerinin(çarşaf, havlu, kılıf vb.) genel temizliğinin ve tadilatının yapılması,

 • Temel görev ve sorumluluklarındandır.


Kurumsal Politikalar

Türkiye Kızılay Derneği, birlikte çalıştığı, hizmet verdiği bireylerin refahını korumaya, geliştirmeye ve onlar için güvenli alanlar oluşturmaya kararlıdır; tüm çalışanlarının da bu taahhüdü gerçekleştirmelerini ve desteklemelerini bekler. Türkiye Kızılay Derneği cinsel sömürü ve istismar, cinsel taciz, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık başta olmak üzere kurumun politikaları, amaç ve ilkeleriyle bağdaşmayan davranışlar konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir.

Derneğimiz, cinsel sömürü, istismarın önlenmesi, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık ilkelerine uyumu kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında ve çalışanlarında yaygınlaştırır.

Seçilen tüm adayların bu standartlara ve ilkelere uymaları beklenir; bu nedenle adaylar bu kapsamdaki değerlendirme aşamalarından geçeceklerdir. 

Paylaş
Son başvuru tarihi: 24.12.2021 17:00
HRPeak